آخرین اخبار

اولین دورهمی مدارس آینده در مدار انقلاب اسلامی

اولین دورهمی مدارس آینده در مدار انقلاب اسلامی برگزار شد. این دورهمی با حضور بیش از ۵۰ نفر از مدیران مدارس تحول‌خواه تهران مورخ دوشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مجموعه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد. در این دورهمی که با حضور رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت و مسئولین آموزش و پرورش و سازمان مدارس صدرا […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1403
کد مطلب : 2388

اولین دورهمی مدارس آینده در مدار انقلاب اسلامی برگزار شد. این دورهمی با حضور بیش از ۵۰ نفر از مدیران مدارس تحول‌خواه تهران مورخ دوشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مجموعه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد. در این دورهمی که با حضور رئیس ستاد ملی روایت پیشرفت و مسئولین آموزش و پرورش و سازمان مدارس صدرا با موضوع “بررسی مسائل و راهکارهای بهره‌مندی از اوقات فراغت تابستان در مدرسه”، مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت. حجت الاسلام تقدیری رییس ستاد ملی روایت پیشرفت به تبیین اهمیت و ضرورت شبکه سازی مدارس آینده در مدار انقلاب اسلامی پرداختند و جایگاه و نقش مدارس در آینده انقلاب اسلامی را بیان فرمودند. حجت الاسلام مبینی قائم مقام سازمان مدارس صدرا به اهمیت بهره مندی اوقات فراغت تابستان در مدرسه اشاره کردند. ایشان به مسائل و راهکارهای اوقات فراغت تابستان در مدرسه با مدیران حاضر به بحث و گفتگو پرداختند و هر یک از مدیران ایده‌ها و راهکارهای خود را بیان کردند. در این نشست چند تن از مدیران مدارس، تجارب و برنامه‌های مدرسه‌ی خود در تابستان را ارائه دادند.
همچنین در این دورهمی از نشان “مدار؛ مدارس آینده در مدار انقلاب اسلامی” و از کتاب “کانون مدرسه؛ بستر بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان”، توسط مسئولین رونمایی شد.

منبع سایت سازمان مدارس صدرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *