آخرین اخبار

جلسه انجمن اولیا و مربیان – سازمان مدارس صدرا

اولین جلسه انجمن اولیاء ومربیان آموزشگاه  با حضور اولیاء دانش آموزان در سالن اجتماعات دبیرستان دخترانه صدرای بجنورد برگزار شد. اهم برنامه های اجرا شده در این جلسه به شرح ذیل می باشد: ۱ – تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید ۲ – سخنرانی مدیر آموزشگاه  ۳ – برگزاری انتخابات اعضاء انجمن ۴ – […]

اشتراک گذاری
25 مهر 1402
کد مطلب : 1291

اولین جلسه انجمن اولیاء ومربیان آموزشگاه  با حضور اولیاء دانش آموزان در سالن اجتماعات دبیرستان دخترانه صدرای بجنورد برگزار شد.

اهم برنامه های اجرا شده در این جلسه به شرح ذیل می باشد:

۱ – تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید

۲ – سخنرانی مدیر آموزشگاه 

۳ – برگزاری انتخابات اعضاء انجمن

۴ – تقدیر از اعضاء سال قبل انجمن و همچنین اولیاء فعا ل

در این جلسه خانم ایزانلو  مدیر آموزشگاه ضمن تبریک سال تحصیلی به اولیاء محترم و همکاران  گرامی و دانش آموزان عزیز از اولیاء دانش آموزان درخواست نمودند جهت حصول نتایج بهتر در امر آموزش و پرورش فرزندانشان ، ارتباط مستمر با مدرسه داشته باشند .

همچنین در این جلسه خانم ایزانلو  با ارائه بیلان کاری ، به تشرح فعالیتهایی که در سال گذشته در مدرسه صورت گرفته پرداختند. و ضمن تشکر از اعضای سال گذشته انجمن ، وظایف اعضای انجمن را برای اولیاء تشریح نمودند.

در این جلسه همچنین اسامی اولیایی  که تمایل به عضویت در انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه داشتند روی تابلو نوشته شد و از اولیاء برای انتخاب افراد مورد نظر رأی گیری به صورت کتبی صورت گرفت.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از اعضا سال گذشته انجمن تقدیر به عمل آمد . همچنین به منظور تشویق اولیاء نسبت به پیگیری مسائل تربیتی و آموزشی فرزندانشان از اولیائی که در سال تحصیلی گذشته در این زمینه فعال بودند تقدیر شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *