آخرین اخبار

رویداد استانی نوآوین در قزوین

به گزارش خبرنگار بنیاد ملی نوجوان، رویداد نوآوین در استان قزوین با حضور نوجوانان منتخب هنری و رسانه ای در ۱۸ و۱۹ تیرماه برگزار شد.

سید علی اسماعیل زاده، دبیر تشکل نوآوین به خبرنگار ما گفت: نوجوانان در این رویداد در دوره های آموزشی گفتمانی و مهارتی تحت عنوان باشگاه های چراغ شو، هنرآوین و راوی نو شرکت کردند، و در آخر به بوم نویسی و عملیات رسانه ای در موضوعات مشخص شده روز به کنشگری پرداختند و در آخر نیز از آثار تولید شده برتر تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: هدف از اجرا و تداوم این برنامه، تربیت و آموزش نوجوانان است تا اینکه بتوانند در اجتماع در قامت یک نوجوان بصیر کنشگر اثرگذار ظاهر شوند.

اشتراک گذاری
20 تیر 1402
کد مطلب : 962

به گزارش خبرنگار بنیاد ملی نوجوان، رویداد نوآوین در استان قزوین با حضور نوجوانان منتخب هنری و رسانه ای در ۱۸ و۱۹ تیرماه برگزار شد.

سید علی اسماعیل زاده، دبیر تشکل نوآوین به خبرنگار ما گفت: نوجوانان در این رویداد در دوره های آموزشی گفتمانی و مهارتی تحت عنوان باشگاه های چراغ شو، هنرآوین و راوی نو شرکت کردند، و در آخر به بوم نویسی و عملیات رسانه ای در موضوعات مشخص شده روز به کنشگری پرداختند و در آخر نیز از آثار تولید شده برتر تجلیل به عمل آمد.وی افزود: هدف از اجرا و تداوم این برنامه، تربیت و آموزش نوجوانان است تا اینکه بتوانند در اجتماع در قامت یک نوجوان بصیر کنشگر اثرگذار ظاهر شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *