آخرین اخبار

رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱

رویداد هم افزایی مدیریت ایران با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری در مصلی امام‌خمینی (ره) تهران در تاریخ دوم الی چهارم مرداد ماه۱۴۰۱ برگزار گرددید. هدف از برگزاری این رویداد ایجاد حلقه اتصال میان مدیران کشور و شرکت ها، موسسات و گروه‌هایی که دارای الگو، ایده و محصولی  برای حل چالش‌های اساسی ایران عزیزمان هستند […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1403
کد مطلب : 2431

رویداد هم افزایی مدیریت ایران با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری در مصلی امام‌خمینی (ره) تهران در تاریخ دوم الی چهارم مرداد ماه۱۴۰۱ برگزار گرددید. هدف از برگزاری این رویداد ایجاد حلقه اتصال میان مدیران کشور و شرکت ها، موسسات و گروه‌هایی که دارای الگو، ایده و محصولی  برای حل چالش‌های اساسی ایران عزیزمان هستند بوده، همچنین در این رویداد برای بیش از هزار شرکت، موسسه و گروه‌های نوآور امکان شبکه سازی به وجود آمد تا بتوانند همکاران، رقبا و مدیران مختلف کشور را شناسایی نمایند و برای طرح همکاری با آنها اقدام کنند.

در این نمایشگاه سازمان مدارس صدرا نیز در راستای اهداف و رسالت اجتماعی و آموزشی خود با برپایی دو غرفه به نام های (نوآوین) در حوزه ی محصولات رسانه ای و روابط عمومی و غرفه (الهداه) در حوزه ی بین الملل شرکت نموده و علاوه بر ایجاد رابطه و تعامل با موسسات دیگر، محصولات و فعالیت های آموزشی وتبلیغی خود را در معرض دید عموم قرار داد.

منبع سایت سازمان مدارس صدرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *