آخرین اخبار

نشست هشتادیا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صدرا، نشست تخصصی هشتادیا با موضوع شناخت نوجوان امروز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم برگزار شد.
دکتر بنی‌هاشمی افزود، این نشست با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین تقدیری ریاست سازمان صدرا همراه بود، که به بیان مهمترین نکات در عرصه فعالیت‌های تربیتی در حوزه نوجوان پرداختند؛ ایشان نقش‌ها و فرصت‌های پیش رو در عرصه کار فرهنگی و تربیتی برای نوجوانان و همچنین ارائه راه‌حل برای آسیب‌های احتمالی در این عرصه را تشریح نمودند.

وی افزود، همچنین در این نشست حجت‌الاسلام‌ والمسلمین میرمطلبی، مسئول مرکز امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه و حجت الاسلام حسین مردانپور مدیرکل دفترهمکاری های تبلیغی حوزه علمیه و دیگر مدعوین حضور داشتند.

اشتراک گذاری
17 آبان 1401
کد مطلب : 1006

به گزارش روابط عمومی سازمان صدرا، نشست تخصصی هشتادیا با موضوع شناخت نوجوان امروز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم برگزار شد.
دکتر بنی‌هاشمی افزود، این نشست با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین تقدیری ریاست سازمان صدرا همراه بود، که به بیان مهمترین نکات در عرصه فعالیت‌های تربیتی در حوزه نوجوان پرداختند؛ ایشان نقش‌ها و فرصت‌های پیش رو در عرصه کار فرهنگی و تربیتی برای نوجوانان و همچنین ارائه راه‌حل برای آسیب‌های احتمالی در این عرصه را تشریح نمودند.وی افزود، همچنین در این نشست حجت‌الاسلام‌ والمسلمین میرمطلبی، مسئول مرکز امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه و حجت الاسلام حسین مردانپور مدیرکل دفترهمکاری های تبلیغی حوزه علمیه و دیگر مدعوین حضور داشتند.


این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *